Catering dietetyczny Rekowo

Zamów swój catering w Rekowie

Rekowo – catering dietetyczny z dostawą do domu!

Dostarczamy jedzenie nawet do mniejszych miejscowości na terenie województwa zachodniopomorskiego. Nie musisz mieszkać w wielkim mieście, by korzystać z dobrodziejstw diety na dowóz. Rekowo Górne, urokliwa dzielnica Redy, kryje w sobie wiele niespodzianek. Bliskość wsi nadaje jej niepowtarzalnego uroku. W niewielkiej odległości rozciąga się także piękne jezioro Miedwie – ulubione miejsce wypoczynku w upalne dni. Rekowo ma również hotel, który chętnie przyjmuje podróżnych czy nowożeńców chcących zorganizować wesele. Malownicza i spokojna okolica pozwala skutecznie naładować baterie.

Przyjeżdżamy do Was codziennie w godzinach 17:00 – 20:00,
dostawa diety jest bezpłatna.

Jesteś zainteresowany dostawą poza określonym obszarem dostaw?
Skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań by znaleźć optymalne rozwiązanie.

ZADZWOŃ
605 665 515

NAPISZ DO NAS
kontakt@primafoodcatering.pl

Dieta pudełkowa w Rekowie

Niezależnie od tego, czy jesteś tu stałym mieszkańcem, czy może zatrzymałeś się na chwilę, by skorzystać z uroków podmiejskiego życia – dowieziemy twoje jedzenie pudełkowe do Rekowa! W Prima Food Catering dbamy o to, by każdy miał szansę odżywiać się lepiej – bez względu na położenie na mapie.

Koniec ze zmywaniem naczyń, wyprawami na zakupy w środku tygodnia oraz czasochłonnym gotowaniem. Od teraz codziennie u progu Twojego domu w Rekowie pojawi się starannie przygotowany zestaw dań. Wiemy, że przygotowywanie jedzenia może zabierać bardzo dużo czasu. Nie marnuj go dłużej na stanie w kolejkach czy szukanie nowych przepisów. Z Prima Food Catering pomożemy Ci odkryć nowe smaki i niecodzienne połączenia kulinarne. Korzystamy jedynie z najwyższej jakości składników, a nasze dania są zawsze świeże. Chcemy dla Ciebie jak najlepiej.

Określ, jaka dieta najbardziej Cię interesuje, a my zajmiemy się resztą. Pomożemy Ci zrzucić wagę i zmienić nawyki żywieniowe. Dla zapracowanych mamy ofertę składającą się ze śniadania, drugiego śniadania i lunchu. Idealną, by przetrwać nawet najdłuższy dzień w pracy. Zapomnij o niezdrowych przekąskach i fast foodzie. Jeśli z kolei potrzebujesz specyficznego jadłospisu – bezglutenowego, o niskim indeksie glikemicznym, wegańskiego lub wegetariańskiego – mamy ofertę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom. Jeśli chodzi o jedzenie pudełkowe Rekowo nie podlega żadnym ograniczeniom! Pokonamy każdy dystans, byś mógł zdrowo się odżywiać.

Dieta na dowóz Rekowo

Jeśli dotychczas bezskutecznie próbowałeś jeść bardziej świadomie lub zrzucić wagę i mieszkasz obecnie w Rekowie Górnym, skontaktuj się z nami. Prima Food Catering dostarczy jedzenie skrojone do Twoich potrzeb – codziennie o ustalonej porze. Już wkrótce odczujesz pierwsze zmiany w samopoczuciu i wyglądzie. Zbilansowana dieta to także lepszy nastrój i skupienie. To wszystko możesz mieć bez inwestowania wolnego czasu na planowanie i przyrządzanie posiłków. Od teraz będziesz w stanie zająć się tym, co naprawdę ważne – rodziną, hobby, czy karierą zawodową.

W Prima Food Catering zajmujemy się cateringiem dietetycznym w Rekowie, dostosowanym w całości do potrzeb klienta. Przygotowujemy dania według ścisłych wytycznych i z zachowaniem wszystkich wymogów sanitarnych. Dbamy o świeżość i wysoką jakość naszych składników. Doświadczeni dietetycy i kucharze współpracują ze sobą, by określić kompozycje najlepiej spełniające Twoje wymagania. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby z Rekowa Górnego i okolic!