Dieta pudełkowa Sirtfood

Młodość i piękna sylwetka z dietą Adele

Bogactwo zdrowia

Na skuteczność diety wpływa duża ilość polifenoli – spożywanie ich daje różnorodne korzyści zdrowotne, a nasza dieta zawiera je w starannie dobranych składnikach spożywczych.

Siła młodości

Za młodość w diecie Adele odpowiadają sirtuiny, od których nazwę wzięła dieta. To białka, które występują w ludzkim organizmie, wyciszają one geny starzenia, uaktywniając jednocześnie „geny długowieczności”.

Nowe ciekawe smaki i formy podania

Smaczne kolorowe koktajle i bogate menu. Dzięki podzieleniu diety na etapy jedzenie nie jest nudne, cały czas coś się zmienia, forma podania jest ciekawa.

 

Z

Wybierz Dietę Sirtfood…

Jeśli lubisz nowości, chcesz uzyskać szybki efekt utraty wagi, odmłodzić swój organizm i zadbać o zdrowie.

Dieta podzielona jest na etapy

Etap 1

1 – 3 dni –  spożywa się 3 koktajle sirtuinowe + jeden regularny posiłek. Przyjmujemy 1000 kalorii dziennie

Etap 2

4 – 7 dzień – wzrasta ilość posiłków i zwiększa się ilość kalorii ( 2 koktajle + 2 posiłki – do wyboru zestawy o kaloryczności 1200 lub 1500 kcal)

Etap 3

8 – 21 dni – spożywa się 3 posiłki dziennie +  1 koktajl sirtuinowy (do wyboru w trzech kalorycznościach: 1200, 1500, 1800, 2000)

Etap 4

Po 21 dniu – dieta opiera się na spożywaniu dań oraz koktajli zawierających produkty sirt (do wyboru w trzech kalorycznościach: 1500, 1800, 2000)

A jeśli nie Sirtfood to co?

Poznaj inne propozycje

DIETA OPTYMALNA

cena od 35 zł/dzień

Dieta dla tych, którym zależy na zdrowiu, smukłej sylwetce i lepszym samopoczuciu nie rezygnując z mięsa.

DIETA WEGE

cena od 42 zł/dzień

Dieta oparta jest na produktach pochodzenia roślinnego, ale zawierająca nabiał oraz jaja.

DIETA WEGE + RYBY

cena od 42 zł/dzień

Doskonała opcja, jeśli unikasz jedzenia mięsa, ale nie wyobrażasz sobie swojej diety bez ryb. 

DIETA NISKI IG

cena od 42 zł/dzień

Idealne rozwiązanie dla osób z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej, cukrzycą oraz insulinoopornością.

DIETA NO FISH

cena od 42 zł/dzień

Dieta No Fish to idealnie rozwiązanie jeśli w Twoim jadłospisie nie chcesz ryb oraz owoców morza. 

DIETA DOMOWA

cena od 35 zł/dzień

Dieta domowa to tańsze, domowe posiłki. Specjalni dla tych, którzy chcą dobrze zjeść
bez wychodzenia z domu.

DIETA OFFICE BOX

Już od 38 zł/dzień

Dieta Ofice Box jest bogata w składniki, które świetnie wpływają na Twój mózg! Nie musisz obawiać się niedoboru witamin.

Dieta sirtfood została stworzona przez Aidana Gogginsa i Glena Mattena. Po raz pierwszy opisali ją w swojej książce, która ukazała się w 2016 roku. Jako specjaliści ds. odżywiania, powiązali oni dietę bogatą w polifenole z opóźnieniem starzenia i utratą wagi. Za wszystko odpowiedzialne są sirtuiny. To grupa białek usprawniających metabolizm. Przyspieszają spalanie tłuszczu, chroniąc przy tym tkankę mięśniową.

Popularnie określana jako dieta Adele od imienia sławnej piosenkarki, która straciła w ten sposób ponad 40 kg, pozwala szybko zobaczyć rezultaty. Jednocześnie nie musisz rezygnować z produktów, które kochasz. Dużo polifenoli zawiera na przykład czerwone wino czy gorzka czekolada. To dlatego tak łatwo jest przekonać się do tej diety — nie jest aż tak restrykcyjna, jak inne.

Jak działa dieta sirtfood?

Sirtuiny możemy aktywować poprzez jedzenie mniejszej ilości pożywienia, niż wynosi nasze dzienne zapotrzebowanie oraz intensywne ćwiczenia. Brzmi zbyt radykalnie? Na szczęście istnieje sposób, aby stymulować działanie sirtuin dzięki stosowaniu diety. Dzięki nim tracimy kilogramy, stajemy się zdrowsi, a w dodatku zyskujemy szansę na dłuższe życie. Niektóre uwielbiane przez nas produkty pozwalają tej grupie białek lepiej spełniać swoje zadanie. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie produkty na diecie sirtfood możemy spożywać bez przeszkód, a także dlaczego warto aktywować sirtuiny i schudnąć to wszystko to znajdziesz w tekście poniżej.

Na czym polega dieta sirtfood?

Dzięki pożywieniu bogatemu w polifenole aktywujemy obecne w naszym ciele sirtuiny. Warzywa i owoce na diecie sirtfood pełne są związków odpowiedzialnych za ich stymulację. W efekcie możemy cieszyć się zdrowiem oraz smukłą sylwetką. Jeśli zastanawiamy się, dla kogo dieta srtifood została stworzona, odpowiedź brzmi — dla każdego! Niezależnie od tego, jaka jest Twoja waga startowa, stopień wysportowania, czy wiek. Przejście na dietę sirtfood powinno odbywać się stopniowo. Tylko dzięki przyzwyczajeniu organizmu i powolnym oczyszczeniu go z toksyn, będziemy w stanie zauważyć pozytywne efekty. Zazwyczaj dzielimy cały proces na kilka etapów.

Fazy diety sirtfood

Przez pierwszych kilka dni należy pić zielone koktajle warzywno-owocowe 3 razy dziennie. Dodatkowo możemy zjeść jeden stały posiłek. Całkowita ilość kalorii nie powinna przekraczać 1000. Po tym czasie możemy zwiększyć kaloryczność do 1500kcal. Wprowadzamy więcej posiłków stałych: teraz przysługują nam dwa dziennie. Dodatkowo powinniśmy spożywać po dwa koktajle. Napoje na diecie sirtfood są bardzo istotnym składnikiem diety, niezależnie od etapu.

Kolejna faza nie ma ograniczeń kalorycznych. Jedzmy tyle, ile chcemy – oczywiście dobierając składniki z sirtuinowej listy. Spożywajmy trzy posiłki stałe dziennie oraz jeden koktajl. Ostatni etap to praca nad wprowadzeniem nawyków zdrowego żywienia do codziennego życia. Jedzmy dużo produktów z listy i nie zapominajmy o aktywności fizycznej. Dodatkowo, pijmy jeden koktajl dziennie.

Jakie produkty na diecie sirtfood możemy spożywać?

 

Wysokim poziomem sirtuin charakteryzują się:

– Kakao,
– Papryczki chili,
– Oliwa z oliwek,
– Orzechy włoskie,
– Kasza gryczana.

Warzywa na diecie sirtfood:

– Pietruszka,
– Rukola,
– Jarmuż,
– Kapary,
– Lubczyk,
– Seler naciowy.

Owoce na diecie sirtfood to na przykład:

– Truskawki,
– Daktyle,
– Jagody i jeżyny.

Jakie napoje na diecie sirtfood są dla nas dobre?

Pijmy bez przeszkód:
– Zieloną herbatę,
– Kakao,
– Matchę,
– Czerwone wino,
– Kawę.

Dieta sirtfood a sport

Jesteś osobą lubiącą aktywność fizyczną? Dobrze się składa. Dzięki odpowiedniemu żywieniu będziesz w stanie pogodzić sport z sirtfood’em. Co więcej, wysiłek pozwoli na lepszą aktywację sirtuin. Możesz oczekiwać lepszego zdrowia i samopoczucia.
Dieta Adele pozwoli na lepsze spalanie tłuszczu — w efekcie osiągniesz więcej przy pomocy tego samego zestawu ćwiczeń. Szybciej zobaczysz rezultaty swojej ciężkiej pracy. Wszystkie owoce i warzywa na diecie sirtfood uzupełniają niezbędne witaminy i mikroelementy, dzięki czemu Twoja aktywność fizyczna będzie bardziej efektywna.

Dla kogo dieta sirtfood?

Ten sposób żywienia wybrało już tysiące osób na całym świecie. Piosenkarki, sportowcy, oraz inni ludzie z powodzeniem ją stosują. To nie tylko narzędzie do utraty wagi, ale także do zachowania długowieczności i zdrowia. Jeśli chcemy się dowiedzieć jak działa dieta sirtfood, możemy ją wypróbować bez obaw o nasz organizm. Została opracowana przez specjalistów ds. żywienia, dzięki czemu możemy zagwarantować jej działanie. A to wszystko bez efektu jo-jo,
Wiemy już, na czym polega dieta sirtfood. Znamy jej etapy, jak i fakt, że nie musimy wyrzekać się ulubionych produktów, aby na nią przejść. Na co czekasz? Skontaktuj się z nami i otwórz sobie drogę do lepszego samopoczucia. Pamiętaj, że dieta sirtfood a sport, nawet wyczynowy, nie wykluczają się wzajemnie. Już niedługo będziesz mógł cieszyć się dobrą figurą i pięknie zaznaczonymi mięśniami, bez rezygnacji z ukochanych produktów.

Dieta pudełkowa sirtfood w PrimaFood Catering

Przyznajemy — nie każdy ma czas na skrupulatne przygotowywanie posiłków. Jeśli zainteresowała Cię dieta sirtfood, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Nie rezygnuj ze zdrowia, bez względu na natłok obowiązków. Dieta pudełkowa sirtfood to znakomite rozwiązanie. Specjalnie przygotowane posiłki pojawią się pod Twoimi drzwiami. Nie musisz już szukać przepisów ani samodzielnie przygotowywać planu. Bezboleśnie przejdź z naszą pomocą przez wszystkie fazy diety sirtfood.