Dieta pudełkowa Office Box

Zdrowe jedzenie i energia do pracy!

Wykluczenia

Dieta przygotowana w dwóch opcjach – dla osób które jedzą mięso oraz wersja wege.

Zbilansowane menu

Wiemy jak trudno zadbać o odpowiednią jakość i bilans kaloryczny spożywanych podczas pracy posiłków. Często sięgamy po cokolwiek, byle nie czuć głodu i nie odrywać się od swoich zadań – Office box to dieta różnorodna, smaczna, zbilansowana i gotowa do zjedzenia!

Wygodna

Decydując się na naszą dietę biurową masz gwarancje 3 posiłków: śniadania, drugiego śniadania i lunchu, dzięki temu unikniesz napadów głodu w pracy! Dieta jest bogata w składniki, które świetnie wpływają na Twój mózg! Nie musisz obawiać się monotonności, czy niedoboru witamin. Posiłki dadzą Ci energię do pracy, a Ty sam będąc głodnym nie będziesz szukać fast-foodów, niezdrowego garmażu ani słodyczy.

Warianty kaloryczności

Dietę opracowaliśmy w 3 wariantach kaloryczności: 1000, 1200, 1500 kalorii

Z

Wybierz Dietę Office Box…

Jeśli chcesz jeść zdrowo na co dzień, być przygotowanym do pracy i nie martwić się, że nie masz zrobionych zakupów, ani czasu by sobie coś ugotować. Dobra opcja dla zapracowanych, którym wygoda, zdrowie i jakość spożywanych posiłków leżą na sercu.

Nie masz ochoty na Office Box?

Poznaj inne propozycje

DIETA OPTYMALNA

Dzień testowy 40 zł

Dieta dla ceniących sobie zdrowie i smukłą sylwetkę – bez rezygnacji z mięsa.

DIETA SIRTFOOD

Dzień testowy 50 zł

Dieta Adele – dla osób, które chcą schudnąć zdrowo i szybko oraz odmłodzić swoje ciało.

DIETA WEGE

Dzień testowy 40 zł

Jest to dieta zawierająca produkty roślinne oraz jaja i nabiał.

DIETA WEGE + RYBY

Dzień testowy 40 zł

Idealna opcja dla osób unikających spożywania mięsa, ale jedzących ryby,

DIETA NISKI IG

Dzień testowy 45 zł

Idealne rozwiązanie dla osób z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej, cukrzycą oraz insulinoopornością.

DIETA NO FISH

Dzień testowy 40 zł

Dieta NO Fish jest znakomitym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią bądź nie chcą w swoim jadłospisie ryb ani owoców morza.

DIETA DOMOWA

Dzień testowy 30 zł

Dieta domowa jest rozwiązaniem specjalnie dla osób chcących zjeść dobrze bez wychodzenia z domu. Tańsze i domowe posiłki.

Kawa, koniecznie z cukrem i śmietanką, a do kawy coś słodkiego – aby się lepiej pracowało. Takie widoki w biurze to wcale nie rzadkość. Nie trzeba jednak mówić, jak wielką bombą kaloryczną są takie biurowe posiłki „do kawy”, często kupowane w firmowym bufecie tylko po to, aby zaspokoić palący głód i dostarczyć sobie paliwa energetycznego na kolejne godziny pracy. Jak pogodzić obowiązki z chęcią zdrowego odżywiania lub utrzymywania diety odchudzającej? Rozwiązaniem idealnym jest catering dietetyczny do biura!

Dieta pudełkowa biurowa – ile posiłków?

Dieta box office oferowana przez Prima Food Catering to aż trzy dania: śniadanie, drugie śniadanie i lunch, zapakowane wygodnie w pudełka i gotowe do spożycia od razu po otwarciu lub ewentualnym odgrzaniu w mikrofalówce. Te trzy posiłki sprawiają, że rozpoczynasz dzień z pełnym żołądkiem, mnóstwem zapału i energii do pracy. W ciągu dnia zamiast stać w kolejce do bufetu, możesz wyciągnąć pudełko ze swoim drugim śniadaniem i lunchem i tym sposobem szybko zaspokoić głód w trakcie oraz po pracy. Dieta do pracy oferowana w takim systemie to połączenie wygody ze zdrowiem. Nic nie stoi na przeszkodzie, by po powrocie z pracy ugotować obiad czy kolację dla całej rodziny i spożyć ją wspólnie, tak jak lubicie najbardziej. Dobrze opracowana dieta biurowa na pewno nie będzie kolidowała z Twoimi przyzwyczajeniami domowymi.

Dieta box office – w jakich wersjach występuje?

Oferowana przez Prima Food Catering dieta pudełkowa biurowa to trzy smaczne posiłki występujące w trzech wariantach kaloryczności: 1000, 1200 i 1500 kcal, wybierane przez klientów w zależności od zapotrzebowania. Należy brać pod uwagę, że dieta do pracy obejmuje tylko kaloryczność trzech z czterech lub pięciu zalecanych przez specjalistów posiłków, które należy spożywać każdego dnia. Oznacza to, że wybierając konkretną opcję kaloryczną, należy wziąć pod uwagę również wartość energetyczną obiadu, podwieczorku i kolacji, które spożywa się po powrocie z pracy.

Dla klientów Prima Food Catering dieta biurowa występuje w wersjach wege i mięsnej. Osoby ograniczające mięso lub nie jedzące go wcale mają możliwość kontynuowania swoich przyzwyczajeń żywieniowych również w pracy.

Jakie korzyści żywieniowe daje catering dietetyczny do biura?

Biorąc pod uwagę pośpiech, jaki towarzyszy większości ludziom o poranku, rzadko ma się czas na to, by przygotować sobie do pracy lunchbox z wartościowym posiłkiem, dostarczającym niezbędnych makroskładników pochodzących z wysokiej jakości produktów, witamin oraz minerałów. Niestety, tempo codziennego życia sprawia, że w pracy wiele osób sięga po niezdrowe przekąski z automatów, fast food lub garmażerkę o wątpliwej wartości odżywczej. Niektórzy nawet całkowicie rezygnują ze śniadań i pożywnych posiłków w pracy, zapełniając żołądek jedynie kawą z automatu! To wyjątkowo niezdrowe przyzwyczajenia, skutkujące prędzej czy później problemami ze zdrowiem.

Zamawiając catering dietetyczny do biura wystarczy wygospodarować dosłownie chwilę, nawet stojąc w korkach, by otworzyć pudełko i spożyć pełnowartościowy posiłek, przygotowany specjalnie z myślą o odżywianiu ciała i dostarczaniu niezbędnych składników odżywczych mózgowi. Dzięki węglowodanom złożonym i zdrowym kwasom tłuszczowym mózg otrzymuje zastrzyk energii, który zdecydowanie przyczynia się do zwiększonej koncentracji i bardziej wydajnej pracy umysłowej. Ciało natomiast zaspokaja swoją podstawową potrzebę i ma dość energii, by wytrwać do końca dnia w pracy bez uczucia głodu i zniechęcenia.

Dieta do pracy – wygoda przede wszystkim

Dieta pudełkowa biurowa ma być sposobem na to, aby ułatwić ludziom pracującym po wiele godzin dziennie w biurze utrzymanie zdrowego sposobu żywienia jak najmniejszym nakładem pracy i czasu. Tym samym wiele osób preferuje zamawianie cateringu dietetycznego nie na adres domowy, lecz biurowy. Pozwala to ograniczyć ryzyko sytuacji, w której trzeba wcześniej wyjść z domu, nie odebrawszy zamówienia od kuriera. Dieta biurowa to przede wszystkim mnóstwo zaoszczędzonego czasu i nerwów, z korzyścią dla zdrowia. Można śmiało pozwolić sobie pospać dłużej i wyjść z domu bez śniadania, bo ono będzie czekało w biurze, w wygodnych do bezpośredniego spożycia pojemnikach. Również w trakcie pracy nie trzeba się zastanawiać nad tym, co zjeść na drugie śniadanie i lunch – bo wszystko jest już gotowe.

Przyjemność płynąca z diety na każdy dzień

Dla wielu osób dieta box office to doskonałe rozwiązanie pozwalające łączyć utrzymywanie diety o odpowiedniej kaloryczności ze wspólnym gotowaniem posiłków i jedzeniem ich z rodziną w domu. To sposób na utrzymanie szczupłej sylwetki bez wyrzeczeń – bo posiłki są smaczne, kolorowe i naprawdę wartościowe pod względem odżywczym. Brak konieczności zawracania sobie głowy jedzeniem w dni pracujące to naprawdę duży luksus dla tych, dla których każda minuta o poranku jest na wagę złota! Warto pomyśleć o tym, by zwiększyć własną efektywność w pracy nie rezygnując przy tym z żywienia na wysokim poziomie, a wręcz przeciwnie – włączając je do swojej codzienności!