Dieta pudełkowa Wege

Zdrowy wybór na co dzień

Wykluczenia

Wariant polecany dla osób, które chcą wykluczyć z diety spożycie mięsa. Jeśli jesteś laktoowegetarianinem, czyli dopuszczasz jedzenie nabiału i jaj dieta Wege będzie dla Ciebie świetną opcją.

Zbilansowane menu

Ryby i mięso to produkty będące źródłem wielu cennych składników odżywczych, dlatego należy świadomie dobierać ich zamienniki. Nasze odpowiednio zbilansowane posiłki zapewnią Ci właściwą dzienną liczbę kalorii, a także gwarancję świetnego smaku.

Różnorodność

Decydując się na naszą dietę Wege nie musisz obawiać się monotonności, niedoboru witamin i składników odżywczych, posiłki dadzą Ci energię na cały dzień.

Warianty kaloryczności

Dietę Wege opracowaliśmy w 3 wariantach kaloryczności: 1300, 1600, 2000 kalorii

Z

Wybierz Dietę Wegetariańską…

Jeśli wykluczyłeś z diety mięso i produkty pochodzenia
zwierzęcego, jednocześnie dopuszczając spożycie nabiału oraz jaj. Dieta została oparta na produktach pochodzenia roślinnego.

Nie masz ochoty na Dietę Wege?

Poznaj inne propozycje

DIETA OPTYMALNA

cena od 35 zł/dzień

Dieta dla tych, którym zależy na zdrowiu, smukłej sylwetce i lepszym samopoczuciu nie rezygnując z mięsa.

DIETA SIRTFOOD

cena od 60 zł/dzień

Dieta Adele – dla tych, którzy chcą schudnąć szybko i zdrowo, jednocześnie odmładzając swoje ciało.

DIETA WEGE + RYBY

cena od 42 zł/dzień

Doskonała opcja, jeśli unikasz jedzenia mięsa, ale nie wyobrażasz sobie swojej diety bez ryb. 

DIETA NISKI IG

cena od 42 zł/dzień

Idealne rozwiązanie dla osób z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej, cukrzycą oraz insulinoopornością.

DIETA NO FISH

cena od 42 zł/dzień

Dieta No Fish to idealnie rozwiązanie jeśli w Twoim jadłospisie nie chcesz ryb oraz owoców morza. 

DIETA DOMOWA

cena od 35 zł/dzień

Dieta domowa to tańsze, domowe posiłki. Specjalni dla tych, którzy chcą dobrze zjeść
bez wychodzenia z domu.

DIETA OFFICE BOX

Już od 38 zł/dzień

Dieta Ofice Box jest bogata w składniki, które świetnie wpływają na Twój mózg! Nie musisz obawiać się niedoboru witamin.

Zdrowa i bezpieczna dieta wegetariańska

Dla wszystkich tych, którzy postanowili wyeliminować mięso i ryby ze swojego menu przygotowaliśmy możliwość skorzystania z diety wegetariańskiej pudełkowej. Dostępna w formie cateringu dietetycznego, który tworzy zespół naszych wysoko wykwalifikowanych specjalistów, sprawia, że kto raz jej spróbuje, nie będzie chciał jej zamienić na żadną inną. Oferowana przez nas dieta pudełkowa wegetariańska jest dedykowana wszystkim, tym, którzy pragną każdego dnia zjeść zdrowy, pełnowartościowy i smaczny posiłek bez wychodzenia z domu lub z biura.

Dlatego świetnym rozwiązaniem dla osób zabieganych niemających czasu na przygotowywanie potraw i pilnowanie odpowiedniej ilości spożytych kalorii okazuje się catering dietetyczny, który składa się z posiłków zawierających starannie wyselekcjonowane składniki odżywcze. Polega on na tym, że klienci codziennie otrzymują o ustalonych porach i pod wskazany adres pyszne dania przygotowane zgodnie z ich indywidualnymi preferencjami. Opakowania, w jakich zostają dostarczane potrawy, są wykonane z ekologicznych tworzyw niezmieniających smaku ani zapachu. Ponadto hermetyczne zamknięcie sprawia, że posiłki są w pełni aromatyczne i świeże.

Dokładamy wszelkich starań, aby catering dietetyczny dla wegetarian składał się z potraw zawierających wysoką zawartość  białka, żelaza, kwasu foliowego, wapnia, witamin z grupy B oraz innych cennych związków odżywczych. Dzięki temu osoby rezygnujące z dań mięsnych mają pewność, że menu, z którego korzystają, jest w pełni bezpieczne dla ich zdrowia.

Dieta wegetariańska – korzyści dla duszy i dla ciała

Zalety diety bez mięsa i ryb okazują się doceniane przez coraz większe grono osób. Zebrana bogata wiedza i doświadczenie przez dietetyków pokazują, że właściwie stosowana dieta wegetariańska oraz jej rozmaite odmiany mają niezwykle korzystny wpływ na organizm człowieka. Badania naukowe pokazują, że w mięsie, które spożywamy, znajduje się coraz mniej cennych składników odżywczych. Wiele wyrobów mięsnych zostaje poddawanych przetworzeniu podczas procesu produkcji, a to niekorzystnie wpływa na ich skład biochemiczny.

Ponadto coraz więcej produktów wędliniarskich i mięsnych zawiera utrwalacze, konserwanty oraz wzmacniacze smaku. Dlatego dieta bez mięsa okazuje się bezpiecznym i rozsądnym rozwiązaniem. Podobnie wygląda sytuacja z rybami, a także owocami morza, których dostarczenie z rozmaitych miejsc świata, czasami wymaga dodawania do nich chemicznych substancji pozwalających na utrzymanie świeżości przez długi czas.

Decydując się na menu wegetariańskie, można złagodzić wiele dolegliwości oraz zapobiec rozwojowi rozmaitych chorób. O tym, że tego typu sposób odżywiania korzystnie wpływa na odpowiedni poziom cholesterolu we krwi, nie trzeba nikogo przekonywać. Brak szkodliwego tłuszczu to dla organizmu prawdziwe ukojenie. Ponadto zarówno dieta pudełkowa dla laktowegetarianina, jak i dla klasycznego wegetarianina reguluje ciśnienie krwi, pozytywnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia, trawiennego, neurologicznego, a także reguluje właściwą pracę mięśni.

Dieta pudełkowa wegetariańska zawiera świeże owoce, warzywa, ziarna zbóż, otręby, soję, sery, naturalny miód i wiele innych składników zawierających cenne minerały i witaminy dla organizmu. Może być ona stosowana przez alergików, diabetyków, kobiety w ciąży, osoby uprawiające sport. Indywidualna ścieżka żywieniowa, jaką zapewnia precyzyjnie zaplanowany catering dietetyczny, pozwoli na zrzucenie zbędnych kilogramów oraz znaczną poprawę jakości życia.

Dieta bez mięsa – smacznie i kolorowo

Wokół diety wegetariańskiej narosło mnóstwo mitów mówiących o tym, że jest jednostronna, uboga w cenne dla organizmu makroelementy i mało atrakcyjna. Natomiast prawda jest taka, że właściwie opracowana dieta wegetariańska okazuje się pyszna, zdrowia, pożywna, dodająca energii do działania i poprawiająca nastrój każdego dnia. Ponadto posiłki, które przygotowują nasi doświadczeni kucharze, zawierają pierwszej klasy produkty dostarczane od lokalnych dostawców.

Warzywa i owoce pochodzą od hodowców z ekologicznych upraw. Natomiast jeśli chodzi o przetwory mleczne dla laktowegetarian, wybieramy tylko te, które zawierają wysoką jakość wapnia i są pozbawione chemicznych utrwalaczy. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowana przez nas dieta bez mięsa zawierała dania w pełni zaspakajające preferencje smakowe naszych Klientów. Dlatego starannie dobieramy naturalne tłuszcze, zboża, przyprawy i zioła, które sprawiają, że posiłki stają się bardziej aromatyczne.