Nasz Zespół

Poznaj zespół ekspertów, który zadba o Twoje zdrowie. To dzięki nim osiągniesz swój cel!

Powierzając komuś swoje zdrowie, bardzo istotne jest zaufanie. Z tego względu Twoją współpracę z nami chcemy rozpocząć od przedstawienia naszego teamu, który zadba o ułożenie Twojej diety oraz  jej przygotowanie.

Dlaczego to właśnie my mamy zająć się Twoim właściwym odżywianiem? PrimaFood Catering to zespół ekspertów – począwszy od dietetyka, szefa kuchni oraz kucharzy, którzy codziennie będą dokładać wszelkich starań, abyś mógł cieszyć się zdrowymi, świeżymi, odpowiednio dobranymi posiłkami.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Marzena Kilian – Szef Kuchni

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Kuchnia to jej cały świat. W codziennej pracy jest perfekcjonistką – nic nie może wyjść spod jej ręki, jeżeli nie jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

 Wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej dzieli się z innymi, sprawnie kierując swoim zespołem. Posiada niebywałe wyczucie smaku. Jej pasja, zaangażowanie i serce wkładane w codzienną pracę przyczyniło się do metamorfozy ponad 15 tysięcy osób, które w ostatnich latach skorzystały z Programów Odchudzających hotelu Primavera Jastrzębia Góra.

Dania przez nią przygotowywane dają gwarancję połączenia zdrowego posiłku z doskonałym restauracyjnym smakiem.