Dieta pudełkowa Domowa

Smaczna opcja w dobrej cenie

 Zbilansowane menu

To propozycja zbilansowana,  konkretna i smaczna. Posiłki są standardowe, takie które wszyscy znamy z naszych domowych, polskich stołów. W zestawie Diety Domowej będziesz jadł mięso, ryby, ziemniaki, warzywa, kasze czy płatki – czyli będzie różnorodnie i smacznie!

Dobra cena

Przygotowaliśmy specjalny, tańszy zestaw, który zawiera trzy posiłki dziennie. Menu naszego nowego zestawu jest także propozycją optymalną cenowo – tańszą, ale nie mniej jakościową. Po prostu zrezygnowaliśmy z droższych produktów fit, musów i koktajli.

 

Warianty kaloryczności

Dietę Domową opracowaliśmy  w trzech wariantach kaloryczności: 1000, 1500 i 2000 kcal

Z

Wybierz Dietę Domową…

Jeśli szukasz oferty, która zawiera tańsze, smaczne posiłki domowe. To wariant dla tych, którzy chcą dobrze zjeść bez wychodzenia na zakupy i gotowania.

Nie masz ochoty na Dietę Domową?

Poznaj inne propozycje

DIETA OPTYMALNA

cena od 35 zł/dzień

Dieta dla tych, którym zależy na zdrowiu, smukłej sylwetce i lepszym samopoczuciu nie rezygnując z mięsa.

DIETA SIRTFOOD

cena od 60 zł/dzień

Dieta Adele – dla tych, którzy chcą schudnąć szybko i zdrowo, jednocześnie odmładzając swoje ciało.

DIETA WEGE

cena od 42 zł/dzień

Dieta oparta jest na produktach pochodzenia roślinnego, ale zawierająca nabiał oraz jaja.

DIETA WEGE + RYBY

cena od 42 zł/dzień

Doskonała opcja, jeśli unikasz jedzenia mięsa, ale nie wyobrażasz sobie swojej diety bez ryb. 

DIETA NISKI IG

cena od 42 zł/dzień

Idealne rozwiązanie dla osób z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej, cukrzycą oraz insulinoopornością.

DIETA NO FISH

cena od 42 zł/dzień

Dieta No Fish to idealnie rozwiązanie jeśli w Twoim jadłospisie nie chcesz ryb oraz owoców morza. 

DIETA OFFICE BOX

Już od 38 zł/dzień

Dieta Ofice Box jest bogata w składniki, które świetnie wpływają na Twój mózg! Nie musisz obawiać się niedoboru witamin.

Cenisz sobie tradycyjne smaki i dobrze znane każdemu kompozycje? Dieta domowa to najlepsza dla Ciebie opcja! Dzięki niej najesz się do syta, a do tego zadbasz o to, aby Twoje żywienie było dobrze zbilansowane, smaczne i pełne wysokiej jakości składników odżywczych. Wybierając ten rodzaj diety jesz smacznie, a do tego oszczędzasz!

Czym charakteryzuje się dieta tradycyjna?

W domowej diecie wykorzystuje się proste, ale wysokiej jakości składniki. Bazuje się na kaszach, makaronach, ryżu, pieczywie, mięsie i rybach, do których dokładane są wyśmienitej jakości świeże warzywa i owoce – głównie te sezonowe. W połączeniu z nabiałem i w asyście odpowiednio skomponowanych przypraw, to wszystko tworzy całość, która pozostawia na długo wrażenie przyjemności po dobrym posiłku. Dieta domowa to smaki naszego dzieciństwa – pyszne gołąbki, kotlety, ulubione surówki i sałatki, smakowite desery. Domowa dieta pudełkowa uwzględnia klasyczne preferencje smakowe większości ludzi, a przy tym dostarcza im określonej ilości kalorii oraz bilansuje składniki odżywcze tak, aby zapewnić właściwą podaż węglowodanów, białek i tłuszczów, a także witamin, składników mineralnych i pozostałych składników bioaktywnych.

Dieta domowa catering – dlaczego warto się skusić?

Przygotowywanie prostych potraw kuchni tradycyjnej wymaga poświęcenia czasu na gotowanie, na co nie każdy może sobie pozwolić. Domowa dieta pudełkowa to rozwiązanie wygodne i dobre również dla tych, którzy nie przepadają za eksperymentami w kuchni. Jeśli w Twoim domu najczęściej gości dieta domowa catering może pozwolić na kontynuację dotychczasowych przyzwyczajeń bez konieczności robienia zakupów i codziennego gotowania. To z jednej strony ścisła kontrola tego, co się spożywa – włącznie z kaloriami i makroskładnikami – a z drugiej brak wysiłku związanego z samodzielnym bilansowaniem porcji. Dieta tradycyjna to świetne rozwiązanie dla miłośników minimalizmu – nieprzepadających za wyrafinowanymi daniami, skomplikowanymi recepturami, a chcących się odżywiać w sposób zdrowy i świadomy.

Domowa dieta pudełkowa – jakie posiłki tam znajdziesz?

Jeśli Twoim ulubionym rodzajem kuchni jest dieta domowa catering może okazać się fantastycznym rozwiązaniem, gdy potrzebujesz codziennych, świeżych posiłków nastawionych na doskonale wszystkim znane smaki. Dieta tradycyjna to również jedna z najtańszych opcji w naszym menu – choć równie dobra pod względem jakościowym, co pozostałe diety. Znajdziesz w niej produkty z wszystkich grup pokarmowych, w proporcjach zgodnych z obowiązującą piramidą żywieniową. Oznacza to, że posiłki bazują na warzywach i owocach zapewniających Ci sytość i witalność, zaś mięso, ryby i tłuszcze stanowią ich najmniejszą część, optymalną dla utrzymania prawidłowego zdrowia i sytości. Dieta domowa to posiłki kolorowe, hołdującej tradycyjnemu sposobowi obróbki termicznej, a jednocześnie skręcające w kierunku pewnych unowocześnień, które mogą Ci pomóc przyswoić pewne nieszablonowe warianty smakowe i podkreślające szlachetny charakter domowych smaków.