Dieta pudełkowa No Fish

Owoce morza i ryby nie są dla mnie…

Wykluczenia

To wariant stworzony specjalnie dla osób, które nie tolerują w swojej diecie ryb ani owoców morza, wygodne połączenie diety optymalnej oraz wegetariańskiej.

Zbilansowane menu

Otrzymujesz gwarancję pełnowartościowych posiłków o dziennej kaloryczności odpowiadającej potrzebom organizmu, w oparciu o Twoje preferencje.

Różnorodność

Nie musisz obawiać się monotonności, niedoboru witamin i składników odżywczych, dzięki wyborowi tego rodzaju diety możesz łączyć tradycyjne mięsne potrawy z propozycjami wegańskimi.

Warianty kaloryczności

Dietę No fish opracowaliśmy w 3 wariantach kaloryczności: 1300, 1600, 2000 kalorii

Z

Wybierz Dietę No Fish…

Jeśli chcesz zadbać o swój stan zdrowia i sylwetkę, ale nie wyobrażasz sobie w swojej diecie ryb lub owoców morza…

Nie masz ochoty na dietę No Fish?

Poznaj inne propozycje

DIETA OPTYMALNA

cena od 35 zł/dzień

Dieta dla tych, którym zależy na zdrowiu, smukłej sylwetce i lepszym samopoczuciu nie rezygnując z mięsa.

DIETA SIRTFOOD

cena od 60 zł/dzień

Dieta Adele – dla tych, którzy chcą schudnąć szybko i zdrowo, jednocześnie odmładzając swoje ciało.

DIETA WEGE

cena od 42 zł/dzień

Dieta oparta jest na produktach pochodzenia roślinnego, ale zawierająca nabiał oraz jaja.

DIETA WEGE + RYBY

cena od 42 zł/dzień

Doskonała opcja, jeśli unikasz jedzenia mięsa, ale nie wyobrażasz sobie swojej diety bez ryb. 

DIETA NISKI IG

cena od 42 zł/dzień

Idealne rozwiązanie dla osób z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej, cukrzycą oraz insulinoopornością.

DIETA DOMOWA

cena od 35 zł/dzień

Dieta domowa to tańsze, domowe posiłki. Specjalni dla tych, którzy chcą dobrze zjeść
bez wychodzenia z domu.

DIETA OFFICE BOX

Już od 38 zł/dzień

Dieta Ofice Box jest bogata w składniki, które świetnie wpływają na Twój mózg! Nie musisz obawiać się niedoboru witamin.

Catering PrimaFood to projekt ekipy pracującej w Primavera w Jastrzębiej Górze. Nasz zespół ma duże doświadczenie w opracowywaniu oraz przygotowywaniu zdrowych posiłków. W ramach rozwoju działalności firmy zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty – tym sposobem dołączyła do niej dieta pudełkowa bez ryb. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, a następnie do przekonania się, jak pyszny, a przede wszystkim odżywczy i pełnowartościowy może być taki jadłospis.

Catering dietetyczny bez ryb i owoców morza

Mimo że ryby czy owoce morza stanowią bogate źródło składników mineralnych, niektórzy ludzie nie chcą albo nie mogą (np. z powodu alergii) ich spożywać. Wychodząc naprzeciw potrzebom tej grupy Klientów, przygotowaliśmy starannie przemyślane menu. Dieta bez ryb zawiera propozycje dań kuchni tradycyjnej oraz wegańskiej, czerpiąc z obu to, co najlepsze. To rozwiązanie chętnie wybierane przez osoby, którym nie smakuje rybie mięso, więc poszukują innych opcji dostarczania organizmowi chudego białka oraz kwasów tłuszczowych omega-3.

Klienci, których zainteresowała dieta pudełkowa bez ryb, nie muszą się obawiać jakichkolwiek niedoborów. Dostarczamy im pod same drzwi smakowite, zbilansowane posiłki skomponowane tak, aby nie brakowało w nich żadnych składników odżywczych. Tworzymy dania na bazie m.in. chudego mięsa, warzyw oraz owoców w przeróżnych formach. Prócz tego dbamy, aby w zestawach pojawiały się zdrowe produkty węglowodanowe.

Dieta bez ryb dla smakoszy

Osoby, które zdecydują się na ten rodzaj diety pudełkowej, będą w pełni usatysfakcjonowane. Zapewniamy im regularne dostawy pod wskazany adres pełnowartościowych potraw o dziennej kaloryczności, która odpowiada potrzebom ich ciała. Dieta pudełkowa bez ryb będzie uwzględniać również kulinarne preferencje Klienta. Poza wspieraniem prawidłowych nawyków żywieniowych konsumentów przykładamy też wagę do tego, aby nasze propozycje zachwycały smakiem. Mamy świadomość, że to nakłoni ich do dbania o zdrowie bardziej niż chłodne przeliczanie kalorii.

To, co wyróżnia nasz catering dietetyczny bez ryb i owoców morza na tle konkurencji, to różnorodność. Zamawiającym nie grozi otrzymywanie monotonnych posiłków. Oferujemy dietę w trzech wariantach kaloryczności: 1300 oraz 1600 kalorii, czyli niewymagające diety odchudzające zaliczane do redukcyjnych, a także 2000 kalorii, rozwiązanie idealne dla osób zabieganych, czy pracowników biurowych.

Dieta bez ryb dla każdego

Zapraszamy wszystkich chętnych do osobistego sprawdzenia, co zapewnia nasz catering dietetyczny bez ryb i owoców morza. Ponadto mamy inne propozycje, w tym dietę optymalną (klasyczną, włączającą mięso), domową, z niskim indeksem glikemicznym, przeznaczoną dla osób pragnących szybko zrzucić na wadze czy wariant dla wegetarian.

Zestawy pudełkowe można zamówić telefonicznie lub drogą mailową. Jeśli Klient ma takie życzenie, dostarczymy catering już następnego dnia. Dowozimy posiłki do ponad dwudziestu miejscowości w całej Polsce, od Białegostoku po Zieloną Górę, od Szczecina po Rzeszów. Zachęcamy do kontaktu!