Chcecie nas poznać?

Jesteśmy ekipą od wielu lat pracującą w branży gastronomicznej. Nasza siedziba znajduje się w Primavera Jastrzębia Góra. Tam pracuje cały nasz zespół. Tam bije serce cateringu PrimaFood.

Na odchudzaniu i zdrowym żywieniu dobrze się znamy, ponieważ przez lata, pysznym i zdrowym jedzeniem, za które otrzymujemy masę pochwał, karmimy Gości hotelu, w tym także Gości Wczasów Odchudzających.

Czym się kierujemy?

Chcemy dać  Wam jeść! Dobrze i zdrowo! Bo tak naprawdę, to w całej naszej pracy chodzi o Was a nie o nas.

To Wy poszukując cateringu pudełkowego macie w tym swój cel i Wasz cel staje się naszym. Dlatego przygotowaliśmy różne rodzaje diet, które pomogą Wam zrealizować Wasze założenia.
Tylko tyle i aż.

Czym różnimy się od innych?

Poświęciliśmy dużo czasu na opracowanie PrimaFood, czyli produktów, które mają bardzo dobry wpływ na nasze zdrowie i są fajnym uzupełnieniem smakowym wielu dań, które przygotowujemy. Chcemy łączyć smaczne z pożytecznym dlatego nasi dietetycy i kucharze wybrali aż 16 składników, które znajdziecie w naszych dietach.

Z cateringiem PrimaFood jesz, mimochodem dostarczając swojemu organizmowi bombę dobrych, zdrowotnych składników. Taki bonus od nas.

Chcesz poznać nasze PrimaFoody? Zobacz, co ukryliśmy w naszych daniach, żeby polepszyć i smak i skład naszych pudełek!

Wiemy, że czasem możesz czuć się zagubiony, dlatego nasza dietetyczna Sandra Chrzanowska, może pomóc Ci doradzić jaką dietę i  kaloryczność wybrać.

Zdrowe, lepsze samopoczucie i smukła sylwetka

Kontakt z Dietetykiem

Którą dietę wybrać?

Pomożemy Ci!

NASZE

PrimaFood’s

Wzbogać swoją diete.