JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Wszystko miało swój początek w hotelu Primavera Jastrzębia Góra, gdzie kilka lat temu podjęto decyzję o poszerzeniu oferty wypoczynkowej nowy segment działalności hotelu: Programy Odchudzająco – Zdrowotne. Decyzja ta okazała okazała się strzałem w dziesiątkę!

Programy pobytowe w których naszą misją jest pomaganie w przestawieniu na zdrowe nawyki żywieniowe oraz promocja aktywnego i zdrowego stylu życia na przestrzeni kilku lat zgromadziły już ponad 15 000 osób.

Goście hotelu, zarówno Ci nowi, jak i cyklicznie powracający doceniając walory i skuteczność naszej diety, wielokrotnie podkreślali, że z chęcią korzystaliby z naszej diety na co dzień. Pomyśleliśmy – dlaczego nie? W ten oto sposób stworzyliśmy catering dietetyczny PrimaFood!

ŚWIEŻO, ZDROWO i SMACZNIE… ZAWSZE!

W naszej diecie nie ma miejsca na nudę – gwarantujemy Ci odpowiednio zbilansowane i urozmaicone posiłki, przygotowane z pasją przez zespół ekspertów. Ogromną wagę przykładamy do świeżości składników, dokładając wszelkich starań aby posiłki, które dostarczamy były najwyższej jakości.

Nasze menu zostało przygotowane w oparciu o PrimaFood’s, czyli starannie wyselekcjonowane produkty spożywcze o wyjątkowych wartościach zdrowotnych.

To sprawia, że nasza dieta jest nie tylko skuteczna, ale również wspiera Twoje zdrowie.

 

Dzięki zdrowej diecie jesteśmy w stanie przezwyciężyć stres, przemęczenie, poprawić ogólne samopoczucie i pozytywnie wpłynąć na wszystkie aspekty naszego życia.

Z PASJĄ I DOŚWIADCZENIEM

Połączenie wiedzy z zakresu dietetyki na najwyższym poziomie z zawrotnymi umiejętnościami kulinarnymi sprawia, że wybierając naszą dietę, trafiasz pod opiekę profesjonalistów. Świadomy i zdrowy styl życia jest pasją całego zespołu. Pragniemy zarazić naszą pasją również Ciebie – pokażemy Ci, jak żyć zdrowo i smacznie. 

Poprzez bezpośredni kontakt z gośćmi hotelu programów Odchudzająco – Zdrowotnych w hotelu Primavera Jastrzębia Góra, nasz zespół doskonale poznał potrzeby i oczekiwania osób, które dążą do osiągnięcia wymarzonej sylwetki oraz poprawy stanu swojego zdrowia. Pomożemy Ci osiągnąć wyznaczony cel!

Nad zawartością jadłospisu czuwa znany dietetyk kliniczny Magdalena Maciejewska-Cebulak, która wspólnie z szefem kuchni Marzeną Kilian oraz zespołem kucharzy dba o to, by zachwycić Cię smakiem każdego dnia.

Chcesz spróbować? Wybierz catering dietetyczny PrimaFood i pozwól nam zająć się resztą 😉