Catering dietetyczny Gdańsk

Zamów swój catering w Gdańsku

Gdańsk – catering dietetyczny z dostawą do domu!

Malowniczy Gdańsk to niezwykłe miasto z dostępem do Morza Bałtyckiego. Jego społeczność jest bardzo różnorodna. Stanowią ją zarówno osoby potrzebujące w Gdańsku upragnionego wypoczynku, jak i aktywni turyści, poszukujący wrażeń studenci i zapracowani Gdańszczanie. Niezależnie od tego, do której z powyższych grup osób się zaliczasz, w Gdańsku od podstaw możesz zadbać o swoje zdrowie. Nie tylko ze względu na inhalację świeżą, morską bryzą, ale również od podstaw, czyli decydując się na zdrowe, świadome odżywianie.

Przyjeżdżamy do Was codziennie w godzinach 22:00 – 1:00,
dostawa diety jest bezpłatna.

Jesteś zainteresowany dostawą poza określonym obszarem dostaw?
Skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań by znaleźć optymalne rozwiązanie.

ZADZWOŃ
605 665 515

NAPISZ DO NAS
kontakt@primafoodcatering.pl

Jeżeli interesuje Cię zdrowe i smaczne jedzenie pudełkowe Gdańsk stanowi doskonałą lokalizację, aby przetestować catering dietetyczny PrimaFood. Główny cel prowadzonej przez nas działalności to udowodnić naszym klientom, że zdrowa dieta może iść w parze z wygodą oraz z satysfakcją płynącą ze smacznego jedzenia. Dla osób, które interesuje wygodna dieta pudełkowa Gdańsk daje dostęp do zdrowego odżywiania, które łączy się z odchudzaniem oraz zmianą nawyków żywieniowych na lepsze. Dysponując stałą dostawą zdrowych posiłków, nie ulegniesz pokusom fast foodu lub innych, wysokokalorycznych i niezbilansowanych dań.

Wybierając dietę na dowóz, otrzymujesz nawet 5 gotowych, pełnowartościowych posiłków. W zależności od preferencji możesz spożywać je na zimno albo odgrzać w wybranym przez siebie czasie. Każdego dnia przygotowujemy dla Ciebie zupełnie nowe menu, dlatego nasza dieta nigdy Ci się nie znudzi. Oszczędzasz czas, mogąc przeznaczyć go na pracę, swoje hobby albo po prostu na zasłużony odpoczynek. Regularne, pełnowartościowe posiłki możesz dopasować do swojego rytmu dnia. Nie musisz codziennie zastanawiać się, co dzisiaj zjeść i jakie zakupy zrobić.

Dieta na dowóz Gdańsk – nasze menu

Wśród miast, w obrębie których możliwy jest nasz catering dietetyczny Gdańsk zajmuje szczególne miejsce. Do wyboru Gdańszczan pozostaje aż 7 różnych diet, które każdego dnia oferują zupełnie nowe jadłospisy. Różnorodność wyboru ma szczególne znaczenie w cateringach dietetycznych, bo to właśnie dieta dopasowana do indywidualnych preferencji stanowi główny czynnik gwarantujący wytrwanie w postanowieniu o zdrowym odżywianiu.

Jakie diety pozostawiamy zatem do dyspozycji naszych klientów? Osoby spożywające mięso i niestosujące żadnych dodatkowych ograniczeń w swoim odżywianiu mogą wybrać dietę optymalną, która bazuje na różnorodnych, zdrowych i smacznych składnikach. Oprócz niej dostępna jest także dieta wegetariańska, z której wyeliminowano mięso, ale pozostawiono w niej jaja oraz nabiał. Dla wielu ciekawe rozwiązanie może stanowić dieta bez mięsa, ale z rybami. Podobnie oferujemy dietę z mięsem, ale bez ryb, na przykład dla osób uczulonych na owoce morza.

W naszej ofercie znajduje się także w ostatnim czasie bardzo popularna dieta sirtfood, dzięki której spektakularną zmianę sylwetki przeszła sama Adele. Ponieważ podstawę diety stanowią zdrowe, zielone koktajle, jest ona odpowiednia dla osób pragnących szybkiej i zdrowej redukcji tkanki tłuszczowej. Osobną dietę o niskim indeksie glikemicznym przygotowaliśmy dla diabetyków i osób ze zdiagnozowaną insulinoopornością. Ograniczamy w niej do minimum cukry proste oraz pozostałe węglowodany. Jeśli z kolei należysz do osób chcących codziennie jeść dania smakujące jak u mamy, do gustu przypaść może Ci nasza dieta domowa.

Zdrowe składniki i odpowiednia kaloryczność

Doskonale zdajemy sobie sprawę z wagi zdrowego odżywiania oraz odpowiedniej kaloryczności diety pudełkowej. Pragniemy zapewnić Ci pełnowartościowe posiłki, dzięki którym możesz czuć się zdrowo, zyskując energię do działania. Ze względu na to wszystkie jadłospisy PrimaFood Catering są opracowywane przez wykwalifikowanego dietetyka. Oferujemy wyłącznie zbilansowane posiłki, które powstają na bazie świeżych składników najwyższej jakości, m.in. ostropestu plamistego, soczewicy, brokułów, truskawek, jarmużu czy orzechów. Dbamy o zawartość błonnika, wysokiej jakości białka oraz przeciwutleniaczy w Twojej diecie. Nie brakuje w niej witamin i minerałów, dlatego nie musisz stosować tego rodzaju suplementów.

Każda z diet w naszej ofercie różni się nie tylko pod kątem rodzaju stosowanych składników, ale także ceny i kaloryczności. Cztery różne rodzaje kaloryczności można dopasować do indywidualnych potrzeb: schudnięcia, utrzymania stałej wagi albo przybrania dodatkowej masy ciała. Do wyboru pozostają warianty: 1300, 1600, 2000 i 2500 kcal. Aby nie podjadać poza cateringiem dietetycznym, dopasuj kaloryczność do aktualnego zapotrzebowania swojego organizmu. Weź pod uwagę nie tylko wagę, ale także masę mięśniową i codzienny poziom aktywności fizycznej. Nie zapomnij również o tym, aby z czasem modyfikować zawartość kalorii w diecie, jeśli któryś z powyższych parametrów ulegnie zmianie.

Smaczna i zdrowa dieta pudełkowa Gdańsk

Chociaż w kwestii takiej jak dieta na dowóz Gdańsk dysponuje wieloma cateringami dietetycznymi, nasze posiłki znacznie wyróżniają się na tle konkurencji. Oprócz posiadania zdrowego składu są one po prostu wyjątkowo smaczne. Z pewnością ma to związek z faktem, że wszystkie nasze dania są przygotowywane przez zawodowych kucharzy. To oni wdrażają zalecenia dietetyczne, jednak dbają jednocześnie o apetyczne kompozycje smakowe. Z tego powodu można mieć pewność, że nasz catering dietetyczny będzie smakować każdemu. Stanowi on zatem realną, o wiele lepszą alternatywę dla zamówienia fast foodu. Jest także tańszym rozwiązaniem względem codziennego zamawiania potraw z restauracji.

Smaczna dieta na dowóz znacznie ułatwi Ci prowadzenie zdrowego stylu życia poprzez pełnowartościowe odżywanie. Dobrze zbilansowane posiłki wyeliminują lub ograniczą do minimum ewentualną ochotę na niezdrowe, słodkie albo słone przekąski. Z kolei ponadprzeciętne walory smakowe gwarantują nie tylko to, że nie pominiesz żadnego dania w swoim codziennym jadłospisie, ale również zjesz je do syta, nie mogąc doczekać się pory na kolejne!

Jedzenie pudełkowe Gdańsk – jak zamówić?

Jeśli chcesz zamówić jedzenie pudełkowe Gdańsk to świetna lokalizacja, ponieważ dowóz naszego cateringu dietetycznego na tym terenie jest całkowicie bezpłatny. Zamówienie od Ciebie przyjmiemy zarówno poprzez zakup na naszej stronie internetowej, jak i telefonicznie albo mailowo. Wszystkim naszym klientom dajemy dużą swobodę. Po wykupieniu diety pudełkowej w określonym przedziale czasu można dowolnie zmieniać dni dostawy oraz adresy dostarczania poszczególnych posiłków. Mając ochotę na samodzielne gotowanie, można robić przerwy w dostarczaniu cateringu – niezależnie od tego, czy jest to weekend, czy roboczy dzień tygodnia.

Dowóz posiłków PrimaFood odbywa się w godzinach od 17:00 do 20:00 – dania możesz odbierać zatem nie tylko w domu, ale również w pracy lub w innym miejscu, w którym przebywasz o takiej porze. Jeśli zależy Ci na ochronie środowiska naturalnego, za dodatkową opłatą możesz otrzymać catering w ekologicznych pudełkach. W sytuacji, gdy codziennie jesz obiad ze swoją drugą połówką albo inną, bliską osobą, możesz zamawiać dla niej dodatkowy posiłek o tej samej albo zmienionej kaloryczności.